Jdi na obsah Jdi na menu
 


Crazy dress

2. 3. 2014

 Crazy dress ! ♥ ♥


Všude kolem nás vidíme dívky (lidi), kteří mají dobrý vkus na oblečení. Mají svůj styl, který je nádherný, není přeplácaný, nená přiliš velkou škálu barev. Ale i na opak vidím (známe) lidi, kteří to se svým vkusem přehánějí ! Buď mají hodně doplňků, nebo mají moc barevného oblečení naráz. Těchto variant je strašně moc. Na tomto článku uvidíte stylový a přehnáný styl oblékámí. A pak tu budou nezvyklé obleky ! Snad se článek bude líbit.


 Nina Dobrev X Nicki Minaj 

 Nevím co na to vy říkáte, ale můj názor je, že Nina Dobrev má skvělý styl. Je krásná na jakékoliv fotce, Ví, jak se má připravit, na jakoukoliv příležitost. Nicki Minaj, nemám proti nic ní, ale v tomto případě si myslím, že nemá dobrý vkus na oblékání. Oblečení mí takové hodně tvarové a hodně barev, většinou i výrazných. Samozřejmě je to na každém, jaký má styl.
Selena Gomez X Lady Gaga

Selena Gomez je mlaďoučká a krásná. Téže má skvělý styl jako Nina Dobrev. Ví, jak se obléct, aby vypadala dobře. Kdežto Lady Gaga má jiný styl než Selena Gomez. Lady Gaga má vše takové krátké. Nemá  moc vkus na vzhled, jak by měla dívka (žena ) vypadat, když jde mezi lidi. Opět  nic proti Lady Gaga nemám, ukazuji pouze rozdíli mezi vkusem u mody.
Meryem Uzerli X Miley Cyrus

Meryem Uzerli je krásná, dokanalá žena a herečka. Má svůj dokonalej styl v oblékání. Nemám nic proti Miley Cyrus, je s novou image, jiná. Chtěla taková být a proti tomu by jsme neměli nic namítat. Ale, když byla Miley Cyrus mladší, měla hezčí vyzáž, byla to roztomiloučká, ppůvabná, hezká zpěvačka. Né, že by teď nebyla. Ale vkus a vkus. Meryem Uzelri má zajisté dokonalý vkus na obleční a Miley Cyrus má svůj styl, který ona preferuje.


***

Nechci nijak někoho urazit. Toto je můj názor na tyto osobnosti (na jejich styl oblékání). Doufám, že se vás to nějak nedotkne. Děkuji za pochopení.


***


A proč vlastně crazy dress? Mám tady pro vás pár neovyklých oblečeních. Jak se budou líbit? Vzala byste si je nějaká na sebe? 


 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář